+90 216 561 94 81

Diğer Kimyasallar

Ürün Adı Özellik Açıklama
NETKROM CR A SERT KROM KATALİZÖRÜ

Parlak ve sert krom kaplama yapmak üzere tasarlanmış, kullanımı kolay ve ekonomik bir kimyasaldır.

NETCLEAN AL 100 A ALKALİ YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımlarından yağ, kir, gresin uzaklaştırılması amacıyla püskürtme olarak kullanılan sıcak alkali sıvı bir kimyasaldır.

NETZINK 10 AL ZINKAT ÇÖZELTİSİ

Alüminyum ve alüminyum alaşımlarının üzerine özellikle akımsız nikel kaplama yapılması için tasarlanmış, siyanür içermeyen, kuvvetli alkali yapıda sıvı bir kimyasaldır.

NETZINK 20 AL ZINKAT ÇÖZELTİSİ

Nikel modifiyeli olarak tasarlanmış, alkali yapıda, direkt olarak sert krom kaplama öncesi kullanılabilen, sıvı kullanıma hazır bir kimyasaldır.

NETLESS NI 101 AKIMSIZ NİKEL

Ön işlem uygulanmış çelik, döküm, demir, bakır ve bakır alaşımları ile iletken olmayan parçalar üzerinde yüksek kalitede nikel-fosfor alaşımlı bir kaplama oluşturan asidik bir kimyasaldır.

NETSTRIPPER 1040 C BOYA ÇÖZÜCÜ

Alüminyum, demir, çelik, bakır ve alaşımlarının üzerinden yaş ve toz boyayı çözmek için tasarlanmış, solvent esaslı, kullanıma hazır bir kimyasaldır. Özellikle toz boya tesisinde kullanılan metal askı aparatlarının üzerinde biriken boyaların temizlenmesinde ve hatalı boyanmış girintili/çıkıntılı (yani giriftli) parçaların üzerlerindeki yaş ve toz boyaların çözündürülmesinde oldukça etkilidir.

NETSTRIPPER 1050 C BOYA SÖKÜCÜ

Alüminyum, demir, çelik, bakır ve alaşımlarının üzerinden yaş ve toz boyayı yüzeyden kabartarak sökmek için tasarlanmış solvent bazlı, soğuk olarak çalışan kullanıma hazır bir kimyasaldır.

NETSTRIPPER H 6000 ALKALİ BOYA SÖKÜCÜ

Demir, çelik, bakır üzerinden yaş ve toz boyayı çözmek için tasarlanmış, sıcak olarak kullanılan, alkali nitelikli, sıvı bir kimyasaldır.

NETSED KLR BOYA ÖLDÜRÜCÜ & ÇÖKTÜRÜCÜ

Değişik tip boya kabinleri ve bir çok boya çeşitlerinde etkili olarak kullanılır. Boya kabinlerinde kullanımı ile boyanın dibe çökmesini sağlar.

NETFLOT KLR BOYA ÖLDÜRÜCÜ & YÜZDÜRÜCÜ

Boya kabinlerinde kullanımı ile boyanın yüzeyde toplanmasını sağlayan kuvvetli alkali bir kimyasaldır.

NETPOL A 100 ELEKTROLITIK PARLATMA

200 - 300 serisi paslanmaz çelik ve alüminyum malzemelerin elektro kimyasal asındırma yöntemi ile kesim çapaklarının alınmasını ve parlatılmasını sağlar.

NETADD ANT S40 GAZ KESİCİ

Özellikle sülfürik asit ihtiva eden asidik temizleme (pickling) banyolarının asit tarafından etkilenmesini önleyen, asidin malzeme üzerindeki oksit tabakasını almasını sağlayan ve ayrıca bir miktar yağ alma özelliği de tasıyan bir malzemedir.

NETBRIGHT NK 68 ALÜMİNYUM PARLATMA

Alüminyum ve alaşımlarının kimyasal yöntemle parlatılması için kullanılan sıvı, asidik bir kimyasaldır.

NETPASSIVE TBL 4000 MAVİ PASİVASYON

(Cr+6) bileşiği içermeyen ve her türlü elektrolitik çinko kaplanmış parçaların parlak mavi olarak pasivasyonunu sağlayan ve korozyon direncini arttıran asidik karakterde, sıvı bir kimyasaldır.