+90 216 561 94 81

NET KİMYA San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuş olup giderek artanteknik gücü ve pazar payı ile günümüze,doğru hedefler koymada ki başarısı sayesinde gelmiştir. Amacı, sürekli gelişme ilkesi ile birlikte çalıştığıher firmaya artı bir değer katmak, müşteri memnuniyetini arttırarak başarılarını sürekli kılmaktır.

Kuruluşundan itibaren şirketimiz; ürünleri, teknik bilgisi, problemleri çözmede başarılı servis gücüve yakın müşteri ilişkileri sayesinde pazarda yepyeni bir kimlik ve heyecan yaratmıştır. Paylaşarak büyüme ilkesinin, tüm kademelerde benimsenmiş olması verimliliği ve müşteri memnuniyetini arttırmada önemli bir etkendir. Firmamız, sürekli eğitim, iyi bir donanım ve güçlü araştırmalar ile birlikte teknolojideki yenilikleri takip eden, yaratıp ve uygulayan bir alt yapıya sahiptir. Ürünlerimizin Araştırma & Geliştirme çalışmaları hiçbir lisans bağlantısı olmaksızın yapılmaktadır. Ana hedefimiz; marka haline getirmiş olduğumuz bu ürünler ile uluslararası kimya sektöründe yerli üretimin yetenek ve başarılarını sergilemektir.

Kuruluşundan itibaren alanında uzman, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş kurucularıyla birlikte yürüttüğü yolculuğunda sistemimiz,2008 yılının ilk yarısında BureauVeritas tarafından denetlenmiş ve ISO 9001 olarak belgelendirilmiştir. 

KALİTE POLİTİKASI

Sürekli geliştirme, iyileştirme ilkesine bağlı kalarak, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan, gelişen teknolojiyi takip ederek uyum sağlayan, tedarikçi, müşteri ve çalışanlarımızın katkılarıyla, kalite amaçlarımızın belirlenmesinde bir çerçeve oluşturarak, uygulanabilir ve yasal tüm şartları yerine getirerek, çevre ve İSG faaliyetlerinin de uygulanması ile beraber, kalite açısından da öncü bir kuruluş olmayı taahhüt ediyoruz.