+90 216 561 94 81

Fosfatlar

Ürün Adı Özellik Açıklama
NETFOS N 100 G SİLME FOSFAT

Silme uygulaması ile demir & çelik malzemeler üzerindeki yağ ve zayıf oksitleri temizlemek ve fosfatlama yapmak için kullanılan sıvı bir kimyasaldır.

NETFOS N 2000 G SİLME FOSFAT

Silme uygulaması ile demir & çelik, galvanizli malzemeler üzerindeki yağ ve zayıf oksitleri temizlemek ve fosfatlama yapmak için kullanılan sıvı bir kimyasaldır. 

NETFOS N 6000 G SİLME FOSFAT

Silme uygulaması ile demir & çelik, galvanizli malzemeler üzerindeki yağ ve zayıf oksitleri temizlemek ve fosfatlama yapmak için kullanılan sıvı bir kimyasal olup korozyon dayanımı yüksektir. 

NETFOS P 100 G SİLME FOSFAT

Silme uygulaması ile demir & çelik malzemeler üzerindeki yağı alan, yağ alma özelliği fazla olan ve fosfatlama yapabilen bir kimyasaldır.

NETFOS WP 2500 H SİLME FOSFAT

Silme uygulaması ile demir & çelik malzemeler üzerindeki yağ ve zayıf oksitleri temizlemek ve fosfatlama yapmak için kullanılan sıvı bir kimyasal olup korozyon dayanımı yüksektir.

NETFOS 101 MGK DEMİR FOSFAT

Özellikle galvanizli yüzeyler için tasarlanmış daldırma ve karcher ile kullanılabilen, sıvı fosfatlama kimyasalıdır. Bu ürün ile birlikte yüzey aşındırma için ekstra bir katkıya ihtiyaç yoktur.

NETFOS 101 SZG DEMİR FOSFAT

Tüm metaller (demir & çelik, alüminyum, galvanizli saç) için uygun, sprey uygulanabilen yağ alma özellikli, sıvı demir fosfat kimyasalıdır. 

NETFOS 102 FG DEMİR FOSFAT

Daldırma uygulanabilen, demir çelik malzemeler için tasarlanmış sıvı demir fosfat kimyasalıdır. 

NETFOS 2000 DEMİR FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulamalara uygun çift komponentli, kendi bileşenleri ile banyo pH ayarlaması yapılabilen, pasivasyon özeliği olan sıvı demir fosfat kimyasalıdır.

NETFOS 40 R FOSFAT DÜZENLEYİCİ

Sudan ve işletme koşullarından ötürü, demir fosfat banyolarında kullanılması tavsiye edilen, yüzeyde daha üniform bir fosfat tabakası oluşturan bir kimyasaldır. 

NETFOS CH 25 DEMİR FOSFAT

Daldırma ve Sprey olarak uygulanabilen, içine uygulamaya bağlı yağ alma katkıları girilerek daldırma uygulamada önünde alkali yağ alma olmaksızın yüzeyde fosfat tabakası oluşturması için tasarlanmış, sıvı kimyasaldır.

NETFOS CLD 15 SOĞUK FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile kullanılabilen, ortam sıcaklığında çalışan, sıvı demir fosfat kimyasalıdır. 

NETFOS CLD 2525 DEMİR FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile kullanılabilen, yağ alma özelliği ile birlikte yüzeyde demir fosfat filmi oluşturan düşük sıcaklıkta (30-35°C) çalışan, sıvı demir fosfat kimyasalıdır.

NETFOS CLD 2525 K DEMİR FOSFAT

Karcher uygulamalar için uygun, yağ alma özelliği ile birlikte yüzeyde demir fosfat filmi oluşturan düşük sıcaklıkta (30-35°C) çalışan, sıvı demir fosfat kimyasalıdır. 

NETFOS CLD 2530 DEMİR FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile kullanılabilen, yağ alma özelliği ile birlikte yüzeyde demir fosfat filmi oluşturan ortam sıcaklığında (20°C) çalışan, sıvı demir fosfat kimyasalıdır. 

NETFOS PW 20 S DEMİR FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile kullanılabilen, yağ alma özellikli toz demir fosfat kimyasalıdır. 

NETZINOX A 105 NG ÇİNKO FOSFAT

Daldırma olarak uygulanan aktivasyonla birlikte boya altı olarak ve aktivasyon olmaksızın da sadece koruyucu yağ ile kullanılabilen orta kristal büyüklüğüne sahip çinko fosfat kimyasalıdır. 

NETZINOX 203 GN ÇİNKO FOSFAT

Daldırma uygulamada aktivasyonla boya altı olarak kullanılabilen kristal büyüklüğü ince olan bir çinko fosfat kimyasalıdır. 

NETZINOX A 205 G ÇİNKO FOSFAT

Aktivasyonsuz olarak boya öncesinde kullanılabilen çinko fosfat kimyasalıdır.

NETZINOX CM 210 ÇİNKO FOSFAT

Aktivasyonsuz olarak çalışan ve özellikle asit öncesinde kullanılmak üzere tasarlanmış çinko fosfat kimyasalıdır. 

NETZINOX SD 502 ÇİNKO FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile aktivasyonlu olarak kullanılması önerilen dikatyonik çinko fosfat kimyasalıdır. 

NETZINOX TR 701 ÇİNKO FOSFAT

Daldırma ve sprey uygulama ile aktivasyonlu olarak kullanılması önerilen trikatyonik çinko fosfat kimyasalıdır.