+90 216 561 94 81

Yağ Almalar

Ürün Adı Özellik Açıklama
NETACID 7034 Y YAĞ & PAS ALMA

Özellikle aşırı paslı, tufalli demir & çelik malzemelerin yüzeylerini temizlemek için daldırma olarak uygulanabilen bir kimyasaldır. Lazer kesim işlemi görmüş malzemeler için kesin çözümdür.

NETACID A 100 ASİDİK YAĞ ALMA

Çinko ve mangan fosfat öncesinde yağ, oksit ve pası almak üzere tasarlanmış daldırma olarak kullanılan bir kimyasaldır.

NETACID A 300 ASİDİK YAĞ ALMA

Demir fosfat prosesinde asidik temizleme amaçlı kullanılabildiği gibi, yüzeyden yağ & pas alma ve çok ince bir demir fosfat tabakası oluşturması için tasarlanmış silme ve daldırma uygulanarak da kullanılabilen bir kimyasaldır.

NETACID A 600 S ASİDİK YAĞ ALMA

Özellikle çit sektöründe kullanılan galvaniz kaplı tellerin yağ ve pastan arındırılması ve parça yüzeyinde çok ince bir demir fosfat filmi oluşturması amacı ile tasarlanmış, sıvı bir kimyasaldır.

NETACID AK 3500 D PAS ALMA & FOSFATLAMA

Yağ alma, pas alma ve fosfatlama kimyasalıdır. Silme ve daldırma olarak kullanılabilir.

NETACID AL 101 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum yüzeyler için tasarlanmış, daldırma olarak kullanılan, aşındırma oranı düşük asidik yağ alma kimyasalıdır. 

NETACID AL 15 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum asidik yağ alma, özellikle sülfat iyonu istenmeyen durumlarda kullanılması önerilir. Daldırma olarak uygulanır.

NETACID AL 30 ASİDİK YAĞ ALMA

Daldırma  kullanımına uygun, özellikle mekanik işlem görmüş aşırı yağlı alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış alüminyum asidik yağ alma ve aşındırma kimyasalıdır. Oda sıcaklığında çalışması, uzun ömürlü olması ve ekonomik olması en önemli avantajlarıdır.

NETACID AL 20 ASİDİK YAĞ ALMA

Daldırma uygulamalarında kullanılan alüminyum asidik yağ alma ve aşındırma kimyasalıdır.

NETACID AL 26 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış asidik özellikte , Qualicoat ve Qualimarine aşındırma standartlarına uygun yağ alma özelliği olan sıvı bir malzemedir. Ürün daldırma ve püskürtme uygulamalarda kullanılır. 

NETACID AL 36 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış asidik özellikte, Qualicoat ve Qualimarine aşındırma standartlarına uygun yağ alma özelliği olan sıvı bir malzemedir. Ürün daldırma ve püskürtme uygulamalarda kullanılır. Bu ürün iki bileşenden oluşmaktadır.

NETACID FE 500 YAĞ & PAS ALMA

Demir & çelik malzemelerin yüzeyindeki yağ, oksit ve pasları almak için tasarlanmış daldırma, sıvı, asidik yağ alma kimyasalıdır.

NETACID MN 1000 YAĞ & PAS ALMA

Özellikle mangan fosfat prosesi öncesinde, demir & çelik malzemelerin yüzeyindeki yağ, oksit ve pasları almak için tasarlanmış daldırma olarak kullanılan bir kimyasaldır.

NETACID RR 5000 YAĞ & PAS ALMA

Demir & çelik, pirinç, bakır ve alüminyum gibi metal yüzeyler üzerinde olusan pas, kabuk, oksit, tufal, parmak izleri gibi kirlilikleri temizlemek üzere tasarlanmıstır.

NETCLEAN 101 LQSP ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, daldırma ve püskürtme olarak kullanılabilen, alkali karakterde, sıvı bir kimyasaldır. 

NETCLEAN 105 LQ SP ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik malzemeler için daldırma olarak uygulanabilir, sıvı alkali yağ alma kimyasalıdır. 

NETCLEAN 2500 REÇİNE TEMZİLEME ÇÖZELTİSİ

Solvent esaslı kullanıma hazır yağ alma kimyasalıdır.

NETCLEAN A 500 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır, bakır alaşımları gibi çesitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmıs, daldırma olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN AL 50 ALKALİ YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış orta alkali özellikte, daldırma olarak kullanılan, toz bir malzemedir. 

NETCLEAN DEZ 1000 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır, bakır alaşımları, galvanizli yüzeyler, alüminyum ve alüminyum alaşımları gibi çesitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, daldırma olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN DEZ 1500 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır, bakır alaşımları, galvanizli yüzeyler, alüminyum ve alüminyum alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, sprey olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN E 100 ELEKTROLİTİK YAĞ ALMA

Özellikle demir & çelik malzemeden oluşmuş parçaların anodik veya katodik olarak temizlenmesini sağlayan, banyo kontrolü kolay, ekonomik, toz , siyanür içermeyen alkali bir kimyasaldır.

NETCLEAN E 101 ELEKTROLİTİK YAĞ ALMA

Özellikle bakır ve bakır alaşımlarından oluşmuş malzemelerin katodik olarak temizlenmesini sağlayan, banyo kontrolü kolay, ekonomik, toz ve alkali bir kimyasaldır. 

NETCLEAN EM 500 ALKALİ YAĞ ALMA

Özellikle emaye proses uygulamasında, yüksek sıcaklıkta ve asit öncesinde kullanım için tasarlanmış, daldırma uygulanabilen, kuvvetli alkali toz malzemedir.

NETCLEAN RR 5000 ALKALİ PAS SÖKÜCÜ

Demir & çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların, karbon birikintilerinin, pasların alınması için tasarlanmış, daldırma olarak kullanılan, kuvvetli alkali karakterde, toz bir malzemedir. 

NETCLEAN VIB 25 VİBRASYONLU ÇAPAK ALMA SIVISI

Demir & çelik malzemelerin vibrasyonlu çapak alma sistemi ile yüzeylerindeki yağ ve kirlerinden temizlenmesi ve aynı zamanda çapak alma işlemine de yardımcı olması için tasarlanmış alkali karakterde, sıvı bir yağ alma malzemesidir. 

NETCLEAN VIB 30 VİBRASYONLU ÇAPAK ALMA SIVISI

Alümimyum ve alüminyum alaşımların vibrasyonlu çapak alma sistemi ile yüzeylerindeki yağ ve kirlerinden temizlenmesi ve aynı zamanda çapak alma işlemine de yardımcı olması için tasarlanmış asidik karakterde, sıvı bir yağ alma malzemesidir. 

NETCLEAN WP 54 SİLME YAĞ ALMA

Daldırma ve silme olarak kullanılabilen, sıvı nötral yağ alma kimyasalıdır. 

NETSOL 8000 SOLVENT YAĞ ALMA

Kullanıma hazır, solvent esaslı yağ alma kimyasalıdır. 

NETSOL 7500 SOLVENT YAĞ ALMA

Kullanıma hazır, solvent esaslı yağ alma kimyasalıdır.