+90 216 561 94 81

Dönüşüm Kaplamaları

Ürün Adı Özellik Açıklama
NETADD RD 52 PASİVASYON

Demir-çelik, alüminyum ve galvanizli yüzeylerin üzerinde zirkonyum esaslı dönüşüm kaplama tabakası oluşturmak için tasarlanmış, sprey ve daldırma uygulamalar için uygun, düşük sıcaklıkta çalışabilen tek banyoda yağ alma ve kaplama yapabilen asidik bir kimyasaldır. 

NETCOAT CB 90 PASİVASYON

Multimetaller için, daldırma ve sprey uygulanabilen, fosfat ve uçucu organik bileşikleri içermeyen, iki bileşenli  ,çevre dostu bir dönüşüm kaplama kimyasalıdır.

NETCOAT FM 303 PASİVASYON

Multi metaller için, daldırma ve sprey uygulanabilen, nitrit, ağır metaller , fosfat ve uçucu organik bilesikleri içermeyen, çevre dostu, Cr+3 esaslı bir dönüsüm kaplama kimyasaldır

NETCOAT AL 100 ALÜMİNYUM PASİVASYON

Alüminyum ve alaşımlarının pasivasyonu için tasarlanmış, Cr+6  ve Cr +3 bileşikleri içermeyen, çevre dostu,  tek bileşenli kullanımı kolay , korozyon direnci yüksek, sıvı asidik bir kimyasaldır. Yüzeyde;  uygulama sonrasında alüminyum malzemenin alaşımına bağlı olarak, renksizden altın sarısına kadar değişebilen bir  film tabakası oluşturur. 

NETCOAT NF 500 FOSFATSIZ KAPLAMA

Demir-çelik, alüminyum ve galvanizli yüzeylerin üzerinde  koruyucu bir tabaka  oluşturmak için tasarlanmış, sıvı, zayıf asidik bir kimyasaldır. Ürün oda sıcaklığında sprey ve daldırma şeklinde uygulanabilir,  fosfat ve uçucu organik bileşikler içermeyen, çevre dostu , zirkonyum esaslı bir  kaplama kimyasalıdır.