+90 216 561 94 81

Yağ Almalar

Ürün Adı Özellik Açıklama
NETACID 7034 Y YAĞ & PAS ALMA

Özellikle aşırı paslı, tufalli demir çelik  malzemelerin yüzeylerini temizlemek için daldırma olarak uygulanabilen bir kimyasaldır. Lazer kesim işlemi görmüş malzemeler için kesin çözümdür.

NETACID A 100 ASİDİK YAĞ ALMA

Daldırma olarak, çinko ve mangan fosfat öncesinde  yağ, oksit ve pas alma işlemleri için kullanılan bir kimyasaldır.

NETACID A 300 ASİDİK YAĞ ALMA

Demir fosfat prosesinde asidik temizleme amaçlı kullanılabildiği gibi , yüzeyden yağ&pas alma ve çok ince bir demir fosfat tabakası oluşturması  için tasarlanmış silme uygulanarak da kullanılabilen bir kimyasaldır.

NETACID A 550 S ASİDİK YAĞ ALMA

Özellikle çit sektöründe kullanılan galvaniz kaplı tellerin yağ ve pastan arındırılması ve  yüzeyinde çok ince bir demir fosfat filmi oluşturması amacı ile tasarlanmış, sıvı  bir kimyasaldır.

NETACID AK 3500 D YAĞ PAS ALMA FOSFAT

Yağ alma, pas alma ve fosfatlama kimyasalıdır. Silme ve daldırma olarak kullanılabilir.

NETACID AL 101 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum yüzeyler için tasarlanmış, aşındırma oranı düşük asidik yağ alma kimyasalıdır. 

NETACID AL 15 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum asidik yağ alma, özellikle sülfat iyonu istenmeyen durumlarda kullanılması önerilir.

NETACID AL 20 ASİDİK YAĞ ALMA

Daldırma uygulamalarında kullanılan alüminyum asidik yağ alma ve aşındırma kimyasalıdır.

NETACID FE 500 YAĞ & PAS ALMA

Demir & çelik malzemeler için, daldırma uygulanabilen, sıvı asidik yağ alma kimyasalı.

NETACID MN 1000 YAĞ & PAS ALMA

Özellikle mangan fosfat prosesi öncesinde, daldırma kullanılmak üzere, demir & çelik malzemelerin yüzeyindeki yağ, oksit ve pasları almak için tasarlanmış bir kimyasaldır.

NETACID RR 5000 YAĞ & PAS ALMA

Demir-çelik, pirinç, bakır ve alüminyum gibi metal yüzeyler üzerinde olusan pas, kabuk, oksit, tufal, parmak izleri gibi kirlilikleri temizlemek üzere tasarlanmıstır

NETCLEAN 101 LQSP ALKALİ YAĞ ALMA

Demir&çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, daldırma  ve püskürtme olarak kullanılabilen, alkali karakterde, sıvı bir kimyasaldır. 

NETCLEAN 105 LQ SP ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik malzemeler için daldırma olarak uygulanabilir, sıvı alkali yağ alma kimyasalıdır.

NETCLEAN 2500 REÇİNE TEMZİLEME ÇÖZELTİSİ

Solvent esaslı kullanıma hazır yağ alma kimyasalıdır.

NETCLEAN A 500 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır , bakır alaşımları gibi çesitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmıs, daldırma olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN AL 50 ALKALİ YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış orta alkali özellikte, daldırma olarak kullanılan, toz bir malzemedir.

NETCLEAN DEZ 1000 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır, bakır alaşımları, galvanizli yüzeyler, alüminyum ve alüminyum alaşımları gibi çesitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmıs, daldırma olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN DEZ 1500 ALKALİ YAĞ ALMA

Demir & çelik, bakır , bakır alaşımları, galvanizli yüzeyler, alüminyum ve alüminyum alaşımları gibi çesitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmıs, sprey olarak kullanılan, alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN AL 50 L ALKALİ BORSUZ SIVI YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için orta alkali özellikte, daldırma olarak kullanılabilen, sıvı, içerisinde bor bileşiği olmayacak şekilde tasarlanmış bir yağ alma kimyasalıdır. Polisaj yapılmış alüminyum malzemelerin yüzeyini ve parlaklığını bozmadan, aşındırma işlemi yapmaksızın, yüzeydeki yağların alınması için tasarlanmıştır. 

NETCLEAN ST 60 L ALKALİ SIVI YAĞ ALMA

Demir&çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, sıcak, püskürtme olarak kullanılabilen, alkali karakterde, sıvı bir malzemedir.

NETCLEAN ST 50 L ALKALİ SIVI YAĞ ALMA

Demir&çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede alınması için tasarlanmış, sıcak, daldırma olarak kullanılabilen, alkali karakterde, sıvı bir malzemedir.

NETCLEAN E 100 ELEKTROLİTİK YAĞ ALMA

Özellikle demir & çelik malzemeden oluşmuş parçaların anodik veya katodik olarak temizlenmesini sağlayan, banyo kontrolü kolay, ekonomik, toz , siyanür içermeyen alkali bir kimyasaldır.

NETCLEAN E 101 ELEKTROLİTİK YAĞ ALMA

Özellikle bakır ve alaşımlarından oluşmuş malzemelerin katodik olarak temizlenmesini sağlayan, banyo kontrolü kolay, ekonomik, toz ve alkali bir kimyasaldır.

NETCLEAN EM 500 ALKALİ YAĞ ALMA

Özellikle emaye prosesi uygulaması için, yüksek sıcaklıkta ve asit öncesi kullanılması için tasarlanmıs, daldırma uygulanabilen, kuvvetli alkali toz malzemedir.

NETCLEAN RR 5000 ALKALİ PAS SÖKÜCÜ

Demir & çelik, bakır ve bakır alaşımları gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların,karbon birikintilerinin, pasların alınması için tasarlanmış, daldırma olarak kullanılan, kuvvetli alkali karakterde, toz bir malzemedir.

NETCLEAN CLD 15 SOĞUK YAĞ ALMA

Demir&çelik, bakır ve bakır alaşımları  gibi çeşitli metallerin üzerindeki yağların kısa sürede düşük sıcaklıkta alınması için tasarlanmış, daldırma  olarak kullanılabilen, orta alkali karakterde, sıvı bir malzemedir. Ürünün  sıvı olması, malzemelerin banyo içinde hemen karışmasını sağlar.

NETCLEAN VIB A 200 ÇAPAK ALMA PARLATMA SIVISI

Çeşitli metallerin vibrasyonlu çapak alma sistemi ile yüzeylerindeki yağ ve kirlerinden temizlenmesi ve aynı zamanda çapak alma işlemine de yardımcı olması için tasarlanmış alkali karakterde, sıvı bir yağ alma malzemesidir. 

NETCLEAN WP 54 SİLME YAĞ ALMA

Daldırma ve silme olarak kullanılabilen, sıvı nötral yağ alma kimyasalıdır.

NETSOL 7500 SOLVENT YAĞ ALMA

Kullanıma hazır, solvent esaslı yağ alma kimyasalıdır.

NETACID AL 40 ASİDİK YAĞ ALMA

Alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış asidik özellikte, Qualicoat ve Qualimarine aşındırma standartlarına uygun yağ alma özelliği olan sıvı bir malzemedir. Ürün daldırma ve püskürtme uygulamalarda kullanılır. Ayrıca bu ürün; alüminyum yüzeyindeki is tabakasını (smut) almak için de geliştirilmiş bir kimyasaldır.

NETACID AL 30 ASİDİK YAĞ ALMA

Daldırma  kullanımına uygun, özellikle mekanik işlem görmüş aşırı yağlı alüminyum ve alüminyum alaşımları için tasarlanmış alüminyum asidik yağ alma ve aşındırma kimyasalıdır. Oda sıcaklığında çalışması, uzun ömürlü olması ve ekonomik olması en önemli avantajlarıdır.

NETCLEAN VIB 25 VİBRASYONLU ÇAPAK ALMA SIVISI

Demir&çelik malzemelerin vibrasyonlu çapak alma sistemi ile yüzeylerindeki yağ ve kirlerinden temizlenmesi ve aynı zamanda çapak alma işlemine de yardımcı olması için tasarlanmış alkali karakterde, sıvı bir yağ alma malzemesidir. 

NETCLEAN VIB 30 VİBRASYONLU ÇAPAK ALMA SIVISI

Alümimyum ve alüminyum alaşımların vibrasyonlu çapak alma sistemi ile yüzeylerindeki yağ ve kirlerinden temizlenmesi ve aynı zamanda çapak alma işlemine de yardımcı olması için tasarlanmış alkali karakterde, sıvı bir yağ alma malzemesidir. 

NETSOL 8000 SOLVENT YAĞ ALMA

Kullanıma hazır, solvent esaslı yağ alma kimyasalıdır.