+90 216 561 94 81

NET KİMYA San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuş olup giderek artanteknik gücü ve pazar payı ile günümüze,doğru hedefler koymada ki başarısı sayesinde gelmiştir. Amacı, sürekli gelişme ilkesi ile birlikte çalıştığıher firmaya artı bir değer katmak, müşteri memnuniyetini arttırarak başarılarını sürekli kılmaktır.

Kuruluşundan itibaren şirketimiz; ürünleri, teknik bilgisi, problemleri çözmede başarılı servis gücüve yakın müşteri ilişkileri sayesinde pazarda yepyeni bir kimlik ve heyecan yaratmıştır. Paylaşarak büyüme ilkesinin, tüm kademelerde benimsenmiş olması verimliliği ve müşteri memnuniyetini arttırmada önemli bir etkendir. Firmamız, sürekli eğitim, iyi bir donanım ve güçlü araştırmalar ile birlikte teknolojideki yenilikleri takip eden, yaratıp ve uygulayan bir alt yapıya sahiptir. Ürünlerimizin Araştırma & Geliştirme çalışmaları hiçbir lisans bağlantısı olmaksızın yapılmaktadır. Ana hedefimiz; marka haline getirmiş olduğumuz bu ürünler ile uluslararası kimya sektöründe yerli üretimin yetenek ve başarılarını sergilemektir.

Kuruluşundan itibaren alanında uzman, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş kurucularıyla birlikte yürüttüğü yolculuğunda sistemimiz,2008 yılının ilk yarısında BureauVeritas tarafından denetlenmiş ve ISO 9001 olarak belgelendirilmiştir. 

KALİTE POLİTİKASI

Sürekli geliştirme, iyileştirme ilkesine bağlı kalarak, iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan, gelişen teknolojiyi takip eden ve uyum sağlayan, tedarikçi, müşteri ve çalışanlarımızın katkılarıyla, karşılıklı ve sürekli öğrenen bir organizasyon yapısı sayesinde, uygulanabilir tüm şartları yerine getirerek, bağlı olduğumuz yasal ve teknik mevzuatlar çerçevesinde, çevre ve İSG ile bütünleşip, kalite açısından da öncü bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.